fx15 lida yılan yağı karınca yumurtası xacc ve geri link mevzuu

14 Haziran 2009 Pazar

otomobil konulu bir seo yarışmasından çıkıp alakasız bir seo yarışmasına girersen olacağı budur abicim :) bir türlü dikiş tutturamadım bu fx15 lida yılan yağı karınca yumurtası xacc yarışmasında. geri linklerimin tamamına yakını önceki yarışmaya dair aldığım linkler. fx15 lida yılan yağı karınca yumurtası xacc olarak yeni yeni link almaya başlıyorum. inşallah ters tepmez.

Read more...

yine kayiplardayim

6 Haziran 2009 Cumartesi

fx15 lida yılan yağı karınca yumurtası xacc arama sonuçlarında yine iptal oldum :) google sağolsun atıyor blogumu arkalara araki bulasın. o kadar sorun değil aslında. nasıl olsa gün gelip değerimizi anlayacak.

Read more...

fx15lidayilanyagikarincayumurtasixacc ve tatil

2 Haziran 2009 Salı

There are so many jobs that I was bored. it's very hot. stress too much. There was now to be on holiday.

Read more...

fx15 lida yilan yagi karinca yumurtasi xacc yarismasinda siralamalarda neredeyim?

fx15 lida yilan yagi karinca yumurtasi xacc sıralamasında kayboldum. bloglarımın başına gelen ve sık rastladığım bir olay. nereye kadar tahammül edebilirim bilemiyorum ama bu durum oldukça can sıkıcı. yeteri kadar derdim var zaten. bir de fx15 lida yılan yağı karınca yumurtası xacc sıralaması dışında kalmak olmuyor valla.

Read more...

aşınma plakası kullanım alanları

aşınma plakası konkasör rotor dolguları, pres roller-pres vals dolguları, klinker şutları, separatörler, zırhlanmış aşınma plakasından imal edilmiş özel borular, panmikser sacları, fan kanatları, bunkerler, silolar için aşınma plakaları, helezon dolguları, farin değirmen aynaları, çimento değirmeni aynaları, döner fırın ring ve gale çatlaklarındaki kaynaklarda kullanılır.

Güncel Bloguma Eklediğim Son Konularım

Linklerim

Ücretsiz ikinci ve yni makina ilanları için ikinci el makina doğru tercihiniz.

Yukarı Çık